STOGO ŠILTINIMAS POLIURETANO PUTOMIS

Stogo šiltinimas poliuretano putomis gerokai lenkia tradicines termoizoliacijos medžiagas savo parametrais. Poliuretano putos tiek atvirų porų, tiek uždarų porų puikiai tinka stogo šiltinimui, tačiau kurias putas pasirinkti konkrečiai Jūsų pastato atveju konsultuojame individualiai, atsižvelgdami į pastato ypatybes. Pagrindinis privalumas – sandarumas, medžiagos padengimo vientisumas ir ilgaamžiškumas. Kokybiškos Kanados gamintojo DEMILEC poliuretano putos turi sertifikatus, jog galimos naudoti pastato viduje, pasižymi puikiu sukibimu su paviršiumi, nesusmenga, neatitrūksta nuo apšiltinamų paviršių ir nepraranda savo parametrų.

Didžioji dalis šilumos nuteka per nesandarias apšiltinimo medžiagas, kas ypač aktualu senesnės statybos pastatams, kai dar nebuvo reikalavimų projektuoti ir statyti energetiškai efektyvių pastatų. Pirmas ženklas, kad pastato stogas kiauras ir nesandarus – tirpstantis sniegas. Dabar, kai projektuojami A+++ energetinio naudingumo pastatai, norint pasiekti reikalaujamą varžą naudojant tradicines apšiltinimo medžiagas, šilumos izoliacijos sluoksnis storinamas iki 40 cm ir daugiau, tai brangina pastato statybų kainą. Medžiagų, darbo laiko ir kokybės santykiu naudojant tradicines apšiltinimo medžiagas tokias kaip mineralinė vata, biri vata, stiklo vata ar polistireno putplastis – tai yra žingsnis atgal į praeitį. Stogo šiltinimas uždarų porų poliuretano putomis, reikalauja dvigubai mažesnio termoizoliacijos sluoksnio nei naudojant tradicines šiltinimo medžiagas, taip taupomi statybų kaštai mažinant papildomas stogo konstrukcijų ir pastato projektavimo išlaidas.

Mūsų atstovaujamų produktų pranašumai:

– Tolygiai padengia paviršių todėl nėra jokių jungiamųjų siūlių, užpurkšta ant šiltinamo paviršiaus medžiaga plinta užpildydama visas ertmes, bei plyšius.
– Dėl savo stipraus sukibimo su visais pastatų paviršiais uždarų porų poliuretano putos sustiprina konstrukcijas ant kurių yra purškiamos.
– Tai yra labai lengva medžiaga, atvirų porų putų tankis nuo 8-18 kg / m3, uždarų porų putos nuo 34-60 kg/m3
– Kokybiškų putų termoizoliacinės savybės nekinta visą eksploatacinį periodą jeigu darbai atlikti profesionaliai.
Nesukelia alergijos kaip akmens vata, nes neturi rišamųjų medžiagų – formaldehido.
– Efektyvumas ne tik žiemą, bet ir vasarą, nes apsaugo palėpę nuo perkaitimo.
– Taip pat atlieka garso izoliacijos funkciją.
– Atsparumas temperatūros pokyčiams nuo -70 ° iki + 120 ° C
– Yra rūšių kurios priklauso nedegiai (ugniai atspariai) kategorijai.

Mūsų komandos pranašumai:

– Dirbame su aukšto našumo profesionalia įranga (USA), kurios dėka išgaunamas tolygiausias medžiagų sumaišymas efektyviausiam rezultatui, maksimaliai izoliacijai ir šilumai. Greitas darbų atlikimas(iki 300 m2 ploto per dieną priklausomai nuo konstrukcinių mazgų sudėtingumo).
– Ilgametė patirtis
– Kvalifikacija
– Asmeninis dėmesys kliento poreikiams

Susisiekite su mumis ir mes paversime Jūsų namus šiltais bei ekonomiškai naudingais.