SIENŲ ŠILTINIMAS POLIURETANO PUTOMIS

Sienos yra svarbus pastato elementas, sienų šiltinimas neatsiejamas projektuojant energetiškai efektyvius pastatus. Didžioji šilumos dalis išeina per nesandarias apšiltinimo medžiagas, kas ypač aktualu senesnės statybos pastatams, kai dar nebuvo reikalavimų projektuoti ir statyti energetiškai ekonomiškų pastatų. Dabar, kai projektuojami A+++ energetinio naudingumo pastatai, reikalavimai pasiekti atitinkamą varžą pasiekiami su šilumos izoliacijos išstorinimu 30 cm ir daugiau, kas dar labiau pabrangina pastato statybas, medžiagų, darbo laiko ir kokybės santykiu naudojant tradicines apšiltinimo medžiagas tokias kaip mineralinė vata, biri vata ar stiklo vata, polistireno putplastis, tai yra žingsnis atgal į praeitį. Sienų šiltinimas poliuretano putomis gerokai lenkia tradicines šiltinimo medžiagas savo parametrais. Poliuretano putos tiek atvirų porų poliuretano putos tiek uždarų porų puikiai tinka sienų šiltinimui. Pagrindinis privalumas – sandarumas, medžiagos padengimo vientisumas ir ilgaamžiškumas. Kokybiškos Kanados gamintojo DEMILEC poliuretano putos pasižymi puikiu sukibimu su paviršiumi jos nesusmenga, neatitrūksta nuo apšiltinamų paviršių ir kitaip nepraranda savo parametrų. Apšiltinimo sluoksnio storis uždarų porų poliuretano putomis reikalingas per pus mažesnis negu tradicinio šiltalo tiek renovuojamiems, tiek naujos statybos pastatams.

Mūsų atstovaujamų produktų pranašumai:

– Tolygiai padengia paviršių todėl nėra jokių jungiamųjų siūlių, užpurkšta ant šiltinamo paviršiaus medžiaga plinta užpildydama visas ertmes, bei plyšius.
– Dėl savo stipraus sukibimo su visais pastatų paviršiais uždarų porų poliuretano putos sustiprina konstrukcijas ant kurių yra purškiamos.
– Tai yra labai lengva medžiaga, atvirų porų putų tankis nuo 8-18 kg / m3, uždarų porų putos nuo 34-60 kg/m3
– Kokybiškų putų termoizoliacinės savybės nekinta visą eksploatacinį periodą jeigu darbai atlikti profesionaliai.
– Nesukelia alergijos kaip akmens vata, nes neturi rišamųjų medžiagų – formaldehido (tik specialios specifikacijos, sertifikuotos)
– Efektyvumas ne tik žiemą, bet ir vasarą, nes apsaugo palėpę nuo perkaitimo.
– Taip pat atlieka garso izoliacijos funkciją.
– Atsparumas temperatūros pokyčiams nuo -70 ° iki + 120 ° C
– Yra rūšių kurios priklauso nedegiai (ugniai atspariai) kategorijai.

Mūsų komandos pranašumai:

– Dirbame su aukšto našumo profesionalia įranga (USA), kurios dėka išgaunamas tolygiausias medžiagų sumaišymas efektyviausiam rezultatui, maksimaliai izoliacijai ir šilumai. Greitas darbų atlikimas(iki 300 m2 ploto per dieną priklausomai nuo konstrukcinių mazgų sudėtingumo).
– Ilgametė patirtis
– Kvalifikacija
– Asmeninis dėmesys kliento poreikiams

Susisiekite su mumis ir mes paversime Jūsų namus šiltais bei ekonomiškai naudingais.