PERDANGOS ŠILTINIMAS

Perdanga yra svarbus pastato elementas, jeigu virš perdangos šalta ir nešildoma palėpė, didžioji šilumos dalis išeina per nesandarias apšiltinimo medžiagas, kas ypač aktualu senesnės statybos pastatams kai dar nebuvo reikalavimų projektuoti ir statyti energetiškai ekonomiškų pastatų. Dabar kai projektuojami A,A+,A++ energetinio naudingumo pastatai, reikalavimai pasiekti atitinkamą varžą pasiekiami su šilumos izoliacijos išstorinimu 40cm ir daugiau, kas dar labiau išbrangina statybas, medžiagų,darbo laiko ir kokybės santykiu naudojant tradicines apšiltinimo medžiagas tokias kaip mineralinė vata,biri vata ar stiklo vata,pūstas polistireninis putplastis. Tai yra žingsnis atgal į praetį. Šiais laikais yra ir kitos alternatyvios medžiagos gerokai lenkiančios tradicines, savo parametrais. Pagrindinis privalumas – sandarumas ir vientisumas kartu su ilgaamžiškumu, ekologija, tinkamos alergiškiems asmenims. Kokybiškos Kanados gamintojo DEMILEC poliuretano putos pasižymi puikiu sukibimu su paviršiumi jos niekada nesusmenga neatitrūksta nuo apšiltinamų paviršių ir kitaip nepraranda savo parametrų. Perdangos šiltinimas efektyvesnis, kai naudojama medžiaga yra besiūlė, be tarpelių ar plyšių. Naudojant poliuretano putas apšiltinamo sluoksnio storis reikalingas per pus mažesnis negu tradicinio šiltalo tiek renovuojamiems bei naujos statybos pastatams.
Susisiekite su mumis ir męs paversime Jūsų namus šiltais bei ekonomiškai naudingais.

Mūsų atstovaujamų produktų pranašumai:

– Tolygiai padengia paviršių todėl nėra jokių jungiamųjų siūlių, užpurkšta ant šiltinamo paviršiaus medžiaga plinta užpildydama visas ertmes, bei plyšius.
– Dėl savo stipraus sukibimo su visais pastatų paviršiais uždarų porų poliuretano putos sustiprina konstrukcijas ant kurių yra purškiamos.
– Tai yra labai lengva medžiaga, atvirų porų putų tankis nuo 8-18 kg / m3, uždarų porų putos nuo 34-60 kg/m3
– Kokybiškų putų termoizoliacinės savybės nekinta visą eksploatacinį periodą jeigu darbai atlikti profesionaliai.
– Nesukelia alergijos kaip akmens vata, nes neturi rišamųjų medžiagų – formaldehido (tik specialios specifikacijos, sertifikuotos)
– Efektyvumas ne tik žiemą, bet ir vasarą, nes apsaugo palėpę nuo perkaitimo.
– Taip pat atlieka garso izoliacijos funkciją.
– Atsparumas temperatūros pokyčiams nuo -70 ° iki + 120 ° C
– Yra rūšių kurios priklauso nedegiai (ugniai atspariai) kategorijai.

Mūsų komandos pranašumai:

– Dirbame su aukšto našumo profesionalia įranga (USA). Greitas darbų atlikimas(iki 300 m2 ploto per dieną priklausomai nuo konstrukcinių mazgų sudėtingumo). tolygiausias medžiagų sumaišymas efektyviausiam rezultatui, maksimaliai izoliacijai ir šilumai.
– Ilgametė patirtis
– Kvalifikacija
– Asmeninis dėmesys kliento poreikiams