PAMATŲ ŠILTINIMAS POLIURETANU

Pamatai yra svarbus pastato elementas. Kadangi pamato dalis visą laiką būna padidintos apkrovos zonoje, gruntiniai vandenys, šaltis, grunto judėjimas,neigiamai veikia tradicines apšiltinimo medžiagas kaip ir neapšiltintą pamatą. Namams ir pastatams su rūsiu ar požemine patalpa turėtų būti skiriamas didesnis dėmesys, pamatų šiltinimas poliuretanu yra išeitis siekiant maksimaliai izoliuoti pamatą. Sandariai apšiltinti pamatą naudojame padidinto tankio poliuretaną su 98% uždarų porų kiekiu. Apšiltinamo sluoksnio storis uždarų porų poliuretano putų reikalingas per pus mažesnis negu tradicinio šiltalo tiek renovuojamiems bei naujos statybos pastatams.

Mūsų atstovaujamų produktų pranašumai:

– Tolygiai padengia paviršių todėl nėra jokių jungiamųjų siūlių, užpurkšta ant šiltinamo paviršiaus medžiaga plinta užpildydama visas ertmes, bei plyšius.
– Dėl savo stipraus sukibimo su visais pastatų paviršiais uždarų porų poliuretano putos sustiprina konstrukcijas ant kurių yra purškiamos.
– Tai yra labai lengva medžiaga, atvirų porų putų tankis nuo 8-18 kg / m3, uždarų porų putos nuo 34-60 kg/m3
– Kokybiškų putų termoizoliacinės savybės nekinta visą eksploatacinį periodą jeigu darbai atlikti profesionaliai.
– Nesukelia alergijos kaip akmens vata, nes neturi rišamųjų medžiagų – formaldehido (tik specialios specifikacijos, sertifikuotos)
– Efektyvumas ne tik žiemą, bet ir vasarą, nes apsaugo palėpę nuo perkaitimo.
– Taip pat atlieka garso izoliacijos funkciją.
– Atsparumas temperatūros pokyčiams nuo -70 ° iki + 120 ° C
– Yra rūšių kurios priklauso nedegiai (ugniai atspariai) kategorijai.

Mūsų komandos pranašumai:

– Dirbame su aukšto našumo profesionalia įranga (USA). Greitas darbų atlikimas(iki 300 m2 ploto per dieną priklausomai nuo konstrukcinių mazgų sudėtingumo). tolygiausias medžiagų sumaišymas efektyviausiam rezultatui, maksimaliai izoliacijai ir šilumai.
– Ilgametė patirtis
– Kvalifikacija
– Asmeninis dėmesys kliento poreikiams

Susisiekite su mumis ir mes paversime Jūsų namus šiltais bei ekonomiškai naudingais.